Organizatorzy

Organizatorem wydarzenia jest Koło Naukowe Automatyków i Robotyków ROBO działające w Katedrze Informatyki i Automatyki, na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej.
Sponsorzy

Sponsorzy Złoci

CPTrade, jest uznanym polskim dostawcą urządzeń i rozwiązań do przemysłu. Tworzy grupę handlową z polskim kapitałem. Jego oddziały i biura handlowe są zlokalizowane w większości dużych miast w Polsce a także za granicą w USA i Niemczech. Dostarcza urządzenia i rozwiązania do przemysłu w Polsce i za granicę. Działa w zakresie automatyki przemysłowej i procesowej, elektrotechniki i energetyki, armatury przemysłowej i napędów, pneumatyki i hydrauliki siłowej, narzędzi i spawalnictwa. Dostarcza również rozwiązania dla gazownictwa; od dostawy poprzez montaż i uruchomienie aż po serwis i szkolenia. Specjalizuje się w realizacji nawet najbardziej nietypowych zamówień. Jest w stanie sprowadzić urządzenia z każdego miejsca na świecie.Stäubli jest dostawcą mechatronicznych rozwiązań w trzech dziedzinach: maszyn włókienniczych, szybkozłączy i robotów. Bliski kontakt z klientem i szybkość reakcji są dla nas kluczowe. Aby zapewnić bardzo dobrą obsługę klientów w Polsce, Stäubli otworzyło odział z kadrą przedstawicieli handlowych i doradców technicznych. Dzisiaj, Stäubli zatrudnia ponad 4000 pracowników i prowadzi swoja działalność na każdym kontynencie, posiada 12 zakładów produkcyjnych, łącznie z firmami z grupy jak Schönherr, Multi-Contact i Deimo. Obsługujemy klientów w 25 krajach poprzez oddziały oraz w 50 krajach poprzez biura handlowe.Sponsorzy Srebrni

Firma Balluff, posiadająca ponad 90-letnią tradycję, jest wiodącym specjalistą i uznanym partnerem w branży automatyki przemysłowej. Balluff oferuje kompletną gamę czujników do wykrywania obiektów,pomiaru odległości, kąta, nachylenia, ciśnienia oraz systemów identyfikacji. Pełny asortyment firmy obejmuje zoptymalizowanetechnologie komunikacyjne w tym RFID, sieciowe jak IO-Link oraz szeroki wybór akcesoriów. Firma BALLUFF jest obecna w Polsce od 1998 roku, ponadto reprezentowana jest w 56 krajach, posiadając biura sprzedaży, ośrodki R&D i dziewięć zakładów produkcyjnych, utrzymując silną pozycję na wszystkich kontynentach.Jelwek to rodzima firma założona przez studentów Politechniki Rzeszowskiej. Zajmuje się projektowaniem i sprzedażą drukarek 3D na każdą kieszeń. Drukarki firmy Jelwek to jedne z najlepszych urządzeń na rynku. W 2014 roku firma zdobyła I miejsce w konkursie na najlepszy wydruk 3D na Targach Druku 3D w Kielcach. Już wkrótce Jelwek wprowadzi do sprzedaży kolekcję zegarków Jelwek Watch wykonanych w technologii druku 3D.
Firma igus istnieje w Polsce od 1997 roku. Zajmujemy się sprzedażą produktów z tworzyw sztucznych. igus® to czołowy producent prowadników kabli, przewodów do aplikacji ruchomych, polimerowych łożysk ślizgowych, liniowych systemów prowadzenia oraz przegubowych łożysk polimerowych. Produkty igus® ciągle udowadniają, że jakościowo i cenowo są najlepsze. Poprzez swoje 40-letnie doświadczenie w produkcji elementów z tworzyw sztucznych, innowacyjność i rozwój firmy igus® dostarcza najlepsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania praktyczne i ekonomiczne dla wszystkich gałęzi przemysłu.Inżynieria Rzeszów S.A. jest firmą budowlaną założoną w 1990 roku. Profil działalności firmy to szeroko pojęte wykonawstwo robót budowlano-montażowych. Obszarem działalności firmy jest obszar całej Polski a przede wszystkim obszar Polski południowo - wschodniej (województwa: podkarpackie, lubelskie, świętokrzyskie, małopolskie oraz mazowieckie), gdzie od początku istnienia, firma zyskuje dobre opinie Inwestorów z sektora publicznego jak i prywatnego co sprzyja pozyskiwaniu nowych kontraktów.
MASTERS jest firmą elektroniczną specjalizującą się w usługach dotyczących: projektowania urządzeń elektronicznych, logistyki komponentów elektronicznych, doradztwie technicznym i usługach produkcji.

Działalność stowarzyszeniowa elektryków na terenie rzeszowskim rozpoczęła się w 1950 r., kiedy to zaczęły organizować się koła zakładowe SEP w zakładach istniejących od okresu przedwojennego organizacyjnie podległe Oddziałowi Lubelskiemu SEP. Odrębny Oddział Rzeszowski SEP został powołany w sierpniu 1956 r. Uchwała Zarządu Głównego SEP, którego pierwszym prezesem został wybrany Jan Radziwiłowicz.
Kompania Elektroniczna to przedsiębiorstwo z dużym doświadczeniem rynkowym w branży EMS. Oferuje Klientom kontraktową produkcję modułów elektronicznych poprzez produkcję płytek obwodów drukowanych, usługi montażu elementów (SMT i THT) oraz ofertę magazynową podzespołów. Zakresu usług obejmuje: opracowanie schematu elektrycznego układu, zaprojektowanie obwodu drukowanego, wykonanie oprogramowania firmware MCU, pomiary konstrukcyjne parametrów elektronicznych, zaprojektowanie i wykonanie testerów funkcjonalnych i walidację prowadzonych projektów.
IWAMET - należy do czołowych światowych producentów precyzyjnych odlewów ze stopów aluminium oraz precyzyjnych detali wykonanych poprzez obróbkę CNC. Wysoką pozycję na rynku osiągnął dzięki konsekwentnie prowadzonej polityce rozwoju, kompetencjom pracowników oraz nowoczesnym środkom techniki projektowania, produkcji i badań. Działalność firmy Iwamet koncentruje się w 4 głównych obszarach biznesowych: produkcji precyzyjnych odlewów ze stopów aluminium oraz magnezu, precyzyjnej obróbce mechanicznej CNC, usługach narzędziowych, montażu.Sklep dla elektroników, robotyków i automatyków. Szeroki wybór komponentów elektronicznych i wyposażenia warsztatowego. Oferujemy konkurencyjne ceny i zapewniamy profesjonalną jakość obsługi. Wychodząc na przeciw potrzebom rynku łączymy również usługę druku 3D i zakupów w sklepie. Dzięki temu klienci wszystko otrzymują w jednej paczce, tylko raz płacąc za wysyłkę. Zakupy w 0-om.com to przyjemność oraz oszczędność czasu i pieniędzy
Dzięki połączeniu uniwersalności systemu budowania LEGO i najbardziej zaawansowanej technologii nowy zestaw LEGO MINDSTORMS EV3 pozwoli Ci tworzyć niesamowite roboty, które będą chodzić, rozmawiać, myśleć i robić wszystko, co tylko podpowie Ci wyobraźnia. Postępuj zgodnie ze szczegółowymi, trójwymiarowymi instrukcjami budowania, by stworzyć roboty TRACK3R, R3PTAR, SPIK3R, EV3RSTORM oraz GRIPP3R i tchnąć w nie życie za pomocą intuicyjnego interfejsu programowania opartego na ikonach.Sponsorzy Brązowi

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego SA zawiązana została aktem notarialnym 31 maja 1993 r, w formie spółki akcyjnej. Celem RARR S.A. jest prowadzenie działalności służącej wszechstronnemu rozwojowi regionu Podkarpacia poprzez skoncentrowanie i mobilizację potencjału środowisk lokalnych oraz działalność doradczą i usługową w procesach restrukturyzacji, otwierania i wspomagania przedsięwzięć gospodarczych, promocji regionu oraz pozyskiwania zagranicznych środków pomocowych.
Reconal to firma działająca od 1993 roku na polskim i europejskim rynku. Specjalizujemy się w obsłudze inwestycji budowlanych w zakresie konstrukcji aluminiowo – szklanych, tj. fasad, świetlików, fasad wentylowanych i stolarki PCV.

Firma Danmar Computers powstała 1 maja 2000 roku jako firma informatyczna. Głównym celem działalności były i w dalszym ciągu są szkolenia oraz wdrożenia informatyczne. Jednak w miarę upływu lat, zakres usług świadczonych przez Danmar Computers był systematycznie rozszerzany.

Fibrain Sp. z o. o. jest nowoczesnym Polskim producentem i światowym dostawcą w branży systemów teleinformatycznych i telekomunikacji światłowodowej. Ponad dwudziestoletnia systematycznie realizowana strategia rozwoju, ukierunkowana na projektowanie i wdrażanie nowatorskich rozwiązań, jak również ulepszanie oraz rozbudowa własnych produktów, przyniosła firmie Fibrain pozycję lidera na rynku telekomunikacji światłowodowej w Polsce.
ElectroPark jest sklepem inernetowym oferującym szeroką gamę produktów z zakresu elektroniki i automatyki.Beckhoff realizuje otwarte systemy automatyzacji w oparciu o technikę sterowania bazującą na komputerach PC. Asortyment produktów obejmuje następujące główne dziedziny: przemysłowe komputery PC, komponenty urządzeń I/O (wejścia-wyjścia), komponenty magistrali typu fieldbus, podzespoły techniki napędowej i oprogramowanie do automatyzacji. Dla wszystkich dziedzin dostępne są linie produktów, które funkcjonują jako pojedyncze komponenty lub zespolone jako kompletny, zestrojony ze sobą system sterowania. „New Automation Technology“ firmy Beckhoff oznacza uniwersalne i niezależne od branży rozwiązania w zakresie sterowania i automatyzacji, które są używane na całym świecie w najróżniejszych aplikacjach: od komputerowego sterowania numerycznego CNC obrabiarki po inteligentne sterowanie budynkiem.
Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny AEROPOLIS to w chwili obecnej jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc pod inwestycje w południowo-wschodniej Polsce. AEROPOLIS to pomysł na ściągnięcie nowoczesnych firm i technologii, a równocześnie wykorzystywanie potencjału miejscowych uczelni wyższych i ośrodków naukowo- badawczych. Podkarpacki Park Naukowo Technologiczny jest pierwszym branżowym parkiem w Polsce, który ma podtrzymywać wieloletnie i głęboko zakorzenione w tym regionie tradycje przemysłu lotniczego. Park zarówno w sferze gospodarczej, jak i naukowo-badawczej ma być powiązany głównie z przemysłem lotniczym.
Sponsorzy

TME (Transfer Multisort Elektronik) to znany w całej Europie jeden z największych dystrybutorów komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej. Firma istnieje od 1990 roku. Asortyment sklepu składa się z 130 000 produktów, które trafiają codziennie do ponad 100 krajów w 2300 paczkach.
Grupa Helion, to jeden z największych wydawców literatury informatycznej, który do tej pory wydał ponad 3100 tytułów. Książki wydane przez wydawnictwo Helion cieszą się rosnącym zainteresowaniem, zarówno ze strony początkujących jak i zaawansowanych użytkowników nowoczesnych technologii. Do Grupy Helion należy również m.in. księgarnia z ebookami różnych wydawnictw ebookpoint.pl
Firma LISPOL została założona w 2004 roku. Od samego początku działalności zajmuje się dystrybucją elementów elektronicznych. Początkowo prowadziła wyłącznie sprzedaż wysyłkową. Obecnie, jako dynamicznie rozwijająca się firma, oferuje szeroką gamę elementów elektronicznych dostępnych wprost ze swojego magazynu. Gwarantuje szybką realizację zamówień, oraz konkurencyjne ceny.
Gaweł Zakład Produkcji Śrub to innowacyjna, polska firma, założona w 1983 roku przez Wiesława Gawła. Jako rodzinna firma o wieloletniej tradycji od początku swojej działalności przywiązuje uwagę do profesjonalizmu i produkcji wysokiej jakości produktów. Kluczowym obszarem kompetencji firmy jest zaawansowana technologicznie produkcja elementów złącznych takich jak: wkręty do drewna, metalu, tworzywa. Doradztwo, profesjonalizm i koncentracja na indywidualnych zamówieniach umożliwia pełne dopasowanie do potrzeb Klientów.Ośrodek Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych Sp. z.o.o. w Rzeszowie działa od 1999 roku, szkoląc pielęgniarki i położne na terenie całego kraju. Ogranizuje szkolenia z wykwalifikowanymi pracownikami z wieloletnim doświadczeniem. Jest laureatem kilkudziesięciu prestiżowych nagród i wyróżnień.

Aeroklub Rzeszowski jest stowarzyszeniem posiadającym status organizacji pożytku publicznego i posiada osobowość prawną. Aeroklub Rzeszowski jako organizacja pożytku publicznego prowadzi rozległą działalność edukacyjną i wychowawczą głównie wśród młodzieży oraz popularyzatorską w zakresie lotnictwa i obronności. Ponadto, współpracując z Wojewódzkim Sztabem Zarządzania Kryzysowego jest w stałej gotowości do współpracy w zwalczaniu klęsk żywiołowych na terenie Podkarpacia i kraju. Młodzież wyszkolona w Aeroklubie Rzeszowskim stanowi zasoby kadrowe dla potrzeb lotnictwa cywilnego i wojskowego.


Partnerzy
Patroni medialni
Organizatorzy


Sponsorzy Złoci
Sponsorzy Srebrni
Sponsorzy Brązowi
Sponsorzy
Partnerzy
Patroni medialni

Tytuł najlepiej zorganizowanych
zawodów w Polsce wg czytelników:

-->